Price: ₹869
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Button Mesh Hat |
| Crowd | Men |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 105 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2401138151528994 |